5 квітня архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор (ПЦУ) зустрівся з колишнім міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.
Дипломат перебував у Тернополі, оскільки співпрацює з благодійним фондом “Хвилі змін”, який у 2011 році заснували тернополяни Тарас Савчук і Руслан Кулик.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Керівник Тернопільської єпархії та український дипломат обговорили актуальні питання, зокрема, ситуацію щодо переходу релігійних громад з Московського патріархату до помісної української Церкви та визнання ПЦУ іншими православними Церквами, – повідомляє Тернопільська єпархія Православної Церкви України.
Також вони розмовляли про допомогу людям, які перебувають у зоні активних бойових дій або були змушені залишити свій дім через війну.
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/04/07/e750d72bb5bd8796ab8aa11e6834cf88.jpg)
Нагадаємо, благодійний фонд “Хвилі змін” допомагає продуктами харчування і ліками вимушеним переселенцям, які зареєстрованими на Тернопільщині та співпрацює з єпархією.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/04/07/2c42abac6235cdd223e99bb35fae6bfa.jpg)