Благодійний фонд «Карітас» разом з будівельною компанією «ПрестижБУД» відкрили логістичний центр для допомоги переселенцям, біженцям та потребуючим
Благодійний фонд «Карітас» разом з будівельною компанією «ПрестижБУД» у приміщенні, яке ми надали, відкрили логістичний центр для допомоги переселенцям, біженцям та потребуючим, яких зараз досить багато у нашому місті!
Так як бракує приміщень для того, щоб сортувати допомогу, ми надали таке офіс в одному з наших будинків. Допомагаємо їм у всьому!
Закликаємо людей, які потребують речі першої необхідності зокрема одяг дорослий та дитячий звертатися в логістичний центр, який знаходиться в ЖК «Енергія» по вул. Енергетичній 5 в будні дні з 9:00 до 18:00.
З радістю допоможемо усім, хто цього потребує!
Логістичний центр буде також радий допомозі усіх бажаючих в тому числі переселенців, роботи вистачить усім. Чекаємо з нетерпінням!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Слава Україні!
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу