“Всі церкви, організації, політичні партії, які мають відношення до Москви, будуть вважатися колаборантами”, – Михайло Головко
- Опубліковано: Віталій Іванченко
- —
- 7 Березня, 2022 о 20:13
20.04.2026
15:34:54
Про це під час брифінгу розповів голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
“Всі ті церкви, організації, політичні партії будуть вважатися колаборантами, питання по московській церкві вирішено – вони уже відмовляються від Кирила, найближчим часом це питання буде вирішено, не варто робити якісь активні дії у час війни, але ми всі розуміємо, що так далі бути не може”, – наголосив Михайло Головко, голова Тернопільської обласної ради.
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимр Труш підкреслив, що під час війни не варто робити жодних активних дій і провокацій.
“Ми не варвари, це питання буде вирішено, мирним та цивілізованим шляхом, закликаю усіх бути зібраними та з холодною головою, – сказав Володимир Труш. – Також хочу наголосити, що вчора митрополит Сергій відмовився від ордену, який йому подарував Путін, в Україні є чотири таких ордени, від одного вже відмовилися”.
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026