Зловмисники створюють дублікати офіційних сторінок українських відомств у соціальних мережах. Серед них – фейкова сторінка Міністерства оборони України.
Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці МО.
Перегляньте також:
- Війна забрала життя Героя “Заката” з Тернопільщини, який пішов захищати ще у 18
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
“Міністерство оборони України має ЛИШЕ ОДНУ офіційну сторінку у FB, яку досить легко ідентифікувати: наявність верифікації (іншими словами «синя галочка»), кількість читачів (наразі їх понад 633 тис), відсутність таргетованої реклами, ідентифікація урядової організації”, – наголосили у відомстві.

Зловмисники з фейкової сторінки Міноборони запустили як рекламний допис із закликом “повідомляти про ворожу техніку” і переходити за посиланням.
У міністерстві просять українців блокувати фейкові акаунти українських міністерств чи інших відомств і стежити за новинами на офіційних ресурсах.