Жителі села Куропатники на Тернопільщині передали вареники та іншу їжу військовим. Світлини колективної роботи волонтерів опублікували у мережі Facebook:
«Долучилися до збору продуктів для наших захисників. Смачні, свіжі вареники, а також зібрані продукти будуть передані волонтерці Galyna Protsiv та доставлені туди, де у цьому є потреба», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- У Тернополі встановлять меморіальну таблицю легендарному командиру Сергію Королю
- Кременеччина плаче: на війні загинув 36-річний солдат Юрій Бончучний