Надзвичайники разом з мобільним оператором Київстар повідомлятимуть українців про ситуацію в країні. Смс з такою інформацією отримали абоненти компанії.
Шановні громадяни, відсьогодні ДСНС спільно з Київстар здійснюватиме офіційне інформування про оперативну обстановку та порядок дій у разі її ускладнення. Головне зберігайте спокій, уважно слідкуйте за повідомленнями та сигналами оповіщення. Перемога буде за нами! Слава Україні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ