Деякі пари спеціально обирають таку дату, аби додати важливій життєвій події ще більшого символічного значення. Є й такі, які повторно стають на весільний рушник, щоб відновити романтику і додати родзинки в стосунках.
«Тернопільська область бере участь у проекті «Кохання поза часом». В нас сьогодні одружуються 14 молодих пар», – зазначила представниця управління юстиції в Тернопільській області Людмила Гетьман.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також у Тернополі, Чорткові і Кременці діє послуга «Шлюб за добу». Вона передбачає, що люди, які не хочуть чекати місячний термін, можуть одружитися швидше. Молодята обирають зручний час і можуть стати подружжям навіть у день подачі документів до відділу реєстрації шлюбів.
Більше – у сюжеті ТВ4.