Бджолярів та сільгоспвиробників Тернопільщини запрошують на онлайн-нараду з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Під час зустрічі говоритимуть про профілактику отруєння бджіл.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«На нараді йтиметься про:
відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин;
необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин;
основні причини отруєння бджіл;
заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.
Нарада відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 за допомогою ZOOM-зв’язку та одночасно транслюватиметься на YouTube-каналi ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY
Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоцiацiя громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.
Формат заходу: онлайн-нараду буде організовано за допомогою ZOOM-зв’язку мiж студією у м. Києві та приміщеннями в громадах.
Для безпосередньої участі у нараді в приміщенні громади необхідна обов’язкова реєстрація учасників (бджолярів та фермерів) за посиланням https://farmers.org.ua/form-request до 12:00 16 лютого 2022 року», – повідомляють у Міністерстві.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/13/a3266b493ed04e11bcd6bd825df3f730.jpg)