Кинув 200 гривень в машину патрульних: на Тернопільщині водія будуть судити на хабар
Інцидент стався сьогодні на автодорозі “Тернопіль – Львів – Рава-Руська”. Кермувальник, який перевищив швидкість, намагався підкупити інспекторів.
Читайте також
“Близько 14-ї години, під час несення служби та здійснення контролю швидкісного режиму, патрульні зафіксували, що водій автомобіля Volkswagen рухався населеним пунктом зі швидкістю 76 км/год”, – повідомили правоохоронці.
Водій, щоб уникнути відповідальності, кинув в автомобіль інспекторів 200 гривень.
На 59-річного кермувальника винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху) КУпАП, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Правоохоронці нагадують, що перевищення швидкості руху більш як на 20 км/год тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень. Якщо похибка сягатиме більше 50-ти км/год – доведеться сплатити 1 700.
Довідково. У населених пунктах швидкість руху транспортних засобів не має перевищувати 50 км/год.
Останні новини:
- Ексдепутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці
- Квартира за понад 2 млн і Porsche Cayenne: що задекларував депутат Тернопільської міськради від партії “Слуга народу”
- У Тернополі вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- Кременецький ботанічний сад відзначає 220-річчя