У Пекіні тривають Зимові Олімпійські ігри. Сьогодні відбулися змагання у двоборстві, і єдиним представником України в цьому виді спорту є 23-річний кременчанин Дмитро Мазурчук.
У першому виді програми – стрибках з трампліна – наш спортсмен продемонстрував 35-ий результат. Після цього очки всіх учасників перерахували в секунди відставання від лідера, і всі учасники пробігли 10-кілометрову лижну гонку. Наш Дмитро майже зберіг свою позицію серед еліти світового двоборства, фінішувавши 36-им.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
При цьому всі три представники команди Олімпійського комітету Росії (через антидопінгові санкції представникам цієї країни не дозволено виступати під державним прапором і представляти свою країну) розташувалися нижче Дмитра. Завдання-мінімум виконано!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/09/c69288048f4403e5590edd0ed568526b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/09/e9f42b236e5f60c98731736baf89ab43.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/02/09/becf8628a51bfb24ee6b4e401550a4b6.jpg)