Співробітники Збаразького відділення поліції встановили причетність зловмисника до п’яти фактів таємного викрадення чужого майна.
До правоохоронців почали надходити повідомлення про крадіжки з дач на території сіл Шляхтинці та Лозова. До чужих будинків та підвальних приміщень крадій проникав, зламуючи замки вхідних дверей. Звідти виносив усе, що мало будь-яку цінність: металеві труби, будівельні та електроінструменти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У ході проведення оперативних заходів співробітники карного розшуку встановили причетну до крадіжок особу. Ним виявився 39-річний житель Байковецької громади.
Крадені речі зловмисник збував, а гроші витрачав на власні потреби.
За усіма фактами слідчі розпочали кримінальне провадження. Дії фігуранта кваліфікують за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За вчинене йому може загрожувати до 6 років позбавлення волі. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.