Тернопільщину накриє відлига: «плюс» на весь наступний тиждень
У суботу, 5 лютого, в Україні утримається невеликий “мінус”, місцями сніжитиме. А вже у неділю стовпчики термометрів поповзуть догори – синоптики попереджають про відлигу.
Про це повідомили в Укргідрометцентрі.
На вихідних майже у всіх регіонах потеплішає – погоду визначатиме тепла та волога повітряна маса, що переміщатиметься із західної Європи.
Першими протягом суботи підвищення температури відчують жителі Правобережжя, проте на сході та північному сході ще затримаються морози – в ніч на неділю місцями до -10°.
Незначні опади очікуються у західних, північних та більшості центральних областей у вигляді снігу та снігу з дощем. На дорогах, крім півдня, утримається ожеледиця.
Вітер переважно південно-західний, у західних областях поривчастий 15-20 м/с.
В неділю протягом дня відлига охопить всю територію країни – до 6° тепла. На півдні Одеської області до +9°.
На Тернопільщині в неділю очікується підвищення температури до 3-5 градусів тепла. Невеликий “плюс” має зберегтися вдень протягом і всього наступного тижня. Вночі ж температура опускатиметься нижче нуля.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу