16-річний житель Борщівської територіальної громади, знайшовши банківську картку, вирішив розраховуватися нею за онлайн ігри та продукти харчування. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До співробітників Борщівського відділення поліції надійшло повідомлення від 19-річної жительки одного із сіл про те, що невідома особа незаконно привласнила гроші з її кредитної картки, яку вона, ймовірно, загубила. З рахунку зняли 2800 гривень.
У ході оперативних заходів поліцейські встановили, що до зникнення коштів причетний 16-річний місцевий житель. Зі слів хлопця, чужу банківську картку він знайшов.
Поліцейські наголошують, що використання чужих банківських карток кваліфікується як крадіжка коштів (ст.185 Кримінального кодексу України) і тягне за собою кримінальну відповідальність.
Якщо ви знайшли чужу платіжну картку, віддайте її до найближчого банківського відділення або зателефонуйте на гарячу лінію фінустанови та заблокуйте її.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/borshhivski-policzejski-vikrili-nepovnolitnogo-u-kradizhczi-groshej-z-chuzhoji-bankivskoji-kartki/