У вчиненні крадіжки пожежного обладнання співробітники Тернопільського районного управління поліції підозрюють 40-річного жителя обласного центру. Речовий доказ, який чоловік мав намір продати, оперативники у нього вилучили.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Повідомлення про злочин надійшло до поліцейських від приватного підприємця. В обідню пору з торгового центру, що на вулиці Живова, невідома особа викрала пожежний рукав. Сума збитків – понад 1800 гривень.
На місці події правоохоронці встановили, що зловмисник пошкодив металевий ящик і витягнув звідти засіб для гасіння пожеж. Оперативно розшукати особу, причетну до протиправного, допомогли камери відеоспостереження.
Зловмисником виявився 40-річний житель Тернополя. Як виявилося, чоловік декілька років тому вчинив серію аналогічних злочинів у Тернополі – з різних торгових закладів викрав близько десяти пожежних рукавів.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення чи сховище). Санкція статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі. Про це інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.