У ЦНАПі м. Тернополя відтепер доступна послуга виплати грошової компенсації за «Пакунок малюка»

Опубліковано:
19 Січня, 2022 о 22:04

Про це інформують на сайті Тернопільської міської ради. 

“Інформуємо, що при зверненні за отриманням комплексної послуги «єМалятко», у Центрі надання адміністративних послуг в м. Тернополі відтепер також доступна послуга «Видача грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»».Виплата здійснюється лише на спеціальну картку «Пакунок малюка», відкриту у ПриватБанку.

За ці кошти батьки можуть придбати дитячі товари в крамницях, супермаркетах або інтернет-магазинах, що включені до відповідного переліку, переглянути який можна на сайті Міністерства соціальної політики за посиланням.

Для отримання грошової компенсації необхідно звернутися із заявою в ЦНАП у м. Тернополі (вул. Князя Острозького, 6), а також надати:

  • реквізити рахунку для виплат (рахунок «Приватбанк» зі спеціальним режимом використання для виплат «пакунок малюка»);
  • оригінал + копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»;
  • оригінали + копії про присвоєння ідентифікаційного номера та копії паспорта батьків.

Нагадаємо, кожна сімʼя, у якої народилася дитина, має право на отримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». Допо­мо­гу мож­на от­ри­ма­ти впро­довж 30-ти днів піс­ля на­род­ження ди­ти­ни. У разі неотримання такої допомоги з незалежних від батьків причин, вони можуть звернутися за грошовою компенсацією вартості натуральної допомоги «Пакунок малюка». Для тих батьків, хто від­дає пе­ре­ва­гу гро­шо­вій ком­пенса­ції, вже з 1 липня 2021 року виплата такої компенсації проводитиметься за бажанням батьків замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини”, – йдеться у повідосмленні 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #пакунок малюка, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: