У Ягільниці, що на Чортківщині перекинувся тягач з напівпричепом, який перевозить бензин. Рух транспорту ускладнений.
Про це інформує патрульна поліція Тернопільської області.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Інформуємо вас про те, що у с. Ягільниця, Чортківського району, Тернопільської області, автодороги М-19 “Доманове – Ковель— Чернівці — Тереблече”(411 км) трапилася ДТП з потерпілими: перекинувся тягач з напівпричепом, який призначений для перевезення паливно-мастильних матеріалів,а саме бензину, перекривши смуги для руху. Рух вищевказаною ділянкою тимчасово обмежений. На місці події працюють працівники ДСНС та поліцейські, які забезпечують безпеку дорожнього руху. Організовано об’їзд через м. Чортків на с. Росохач, Чортківського району.”, — йдеться у інформації.