Співробітники роти поліції особливого призначення спільно з працівниками відділу поліції №1 міста Бережани під час патрулювання виявили у 21-річного молодика 178 пакетиків з канабісом.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Молодого чоловіка поліцейські помітили на вулиці. Побачивши правоохоронців, той став нервувати, пришвидшивши ходу, намагався втекти. Згодом стала зрозуміла причина такої поведінки – бережанець зізнався у тому, що в наплічнику має заборонені речовини.
«На місце події виїхала слідчо-оперативна група і задокументувала факт незаконного зберігання наркотичних речовин, – розповів начальник відділення поліції №1 міста Бережани Артем Колодій. – Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу.
Речові докази вилучено та направлено на експертизу». Триває досудове розслідування. Про це інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.