Тернополяни на 6 гривень більше платитимуть за водопостачання та водовідведення
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 26 Грудня, 2021 о 21:35
25.06.2026
00:48:09
У комунальному підприємстві “Тернопільводокaнaл” кажуть, що ціну на воду підняли через здорожчання електроенергії для підприємств.
За новим тарифом за водопостачання та водовідведення мешканцям міста доведеться платити вже з 1 січня 2022 року.
Більше – у відео.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026