Боротьба з коронакризою, зміцнення оборони та енергобезпеки, – «УДАР Віталія Кличка» назвав три важливі кроки у 2022 році

Опубліковано:
22 Грудня, 2021 о 10:56

Перед Україною постала низка важливих викликів, які вимагають від держави адекватної реакції. «УДАР Віталія Кличка» пропонує своє бачення першочергових кроків, які має здійснити влада на початку 2022 року.

У новому році країна постане перед обличчям важливих і небезпечних викликів, відповісти на які життєво необхідно. Тому владі, як і всій країні, важливо діяти злагоджено та проактивно задля перемоги країни на трьох фронтах: боротьба з коронакризою та її наслідками; безпека та захист українських територій від загрози повномасштабного вторгнення Росії; протидія енергетичній кризі та забезпечення енергобезпеки країни. На цьому наголосили у партії «УДАР Віталія Кличка».– Саме ці виклики вимагають наразі адекватної реакції, рішучих зусиль всіх без винятку патріотичних політичних сил та єдності нації для їх подолання. Україна має зустріти загрози сильною, згуртованою і підготовленою, кажуть «ударівці».

«УДАР Віталія Кличка» пропонує три ключові кроки для покращення ситуації в країні. Перший крок – боротьба з коронакризою та її наслідками.

– Країна завмерла на порозі нової хвилі зростання захворюваності. З огляду на такі обставини, «УДАР Віталія Кличка» розробив антикризовий план та запропонував владі чіткий алгоритм подолання згубних наслідків коронакризи, що дозволяють не лише дієво боротися з епідемією, але й пом’якшити соціальні та економічні наслідки. Зараз вже важливо не лише подолати епідемію, але й нарешті розпочати постковідне відновлення та розвиток економіки у наступний рік. Київ має позитивний досвід реалізації таких заходів, підкреслили «ударівці». 

Що стосується протидії епідемії, «УДАР Віталія Кличка» пропонує: посилити підтримку медперсоналу та не допустити скорочення кількості фахівців; посилити інформаційну кампанію з метою пришвидшення темпів вакцинування. До кінця весни в Україні має бути повністю вакциновано не менше 70% людей; завершити за рік реформу медичної системи на вторинній і третинній ланці. Значну увагу, на думку «ударівців», необхідно приділити  й відновленню економіки та підтримці бізнесу. Наприклад, спростити і розширити видачу доступних кредитів для бізнесу, запровадити мораторій на підвищення податків до завершення дії карантинних обмежень тощо.

Другий крок, на якому владі варто зосередити зусилля, – безпека та оборона.

– Державна оборонна стратегія має, у першу чергу, фокусуватися не на кількісному збільшенні ЗСУ, а на якісному перетворенні армії. А для цього необхідно: нарешті провести комплексну реформу державного «Укроборонпрому» та модернізацію вітчизняного ВПК; створити Оборонний фонд, який би гарантовано наповнювався з бюджету згідно з вимогами НАТО до бюджетів розвитку. Водночас до цього Фонду має направлятися 100% коштів від експорту військової техніки та озброєння, що виробляється в Україні. Кошти Фонду можуть використовуватися виключно на якісне переозброєння ЗСУ,пропонують в «УДАРі Віталія Кличка».

Третій крок, за словами «ударівців», це – зміцнення енергобезпеки, втримання тарифів, безперебійне постачання енергоресурсів. 

– Головне завдання для місцевих енергетичних штабів – перевірити наявність та у разі відсутності забезпечити встановлення приладів автономної подачі електроенергії для об’єктів критичної інфраструктури (лікарень, пологових будинків тощо), а також відпрацювати алгоритм дій усіх екстрених служб (ДСНС, поліція, технічні служби) під час надзвичайної ситуації. На центральному рівні для недопущення енергетичної кризи, потрібно припинити політичні інтриги в цьому питанні. Газ українського виробництва, який значно дешевше імпортованого, потрібно використовувати на потреби населення та ТКЕ. Нам варто у першу чергу орієнтуватися на внутрішні ресурси, зазначили в «УДАРі Віталія Кличка». 

«Ударівці» наголошують, що ці три кроки є початком рішучого поступу у відновленні країни. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #удар
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: