Для учнів Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провели тренінг на тему “Запобігання та протидія насильству”. Захід відбувся у межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.
Про те, як запобігти насильству, що робити, якщо людина уже його зазнала, або стала свідком – школярам розповідали четверо спікерів – це фахівець соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Ірина Філатова, бібліотекар публічної бібліотеки Вишнівецької територіальної громади Юлія Козира, бібліотекар Вишнівецької публічно-шкільної бібліотеки-філії Жанна Швець та соціальний педагог Вишнівецької школи Інна Абрамова.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Цей тренінг провели задля підвищення обізнаності молодого покоління громади з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення», – розповідають у школі.