Обласні змагання з картингу відбулися у Тернополі
У Тернополі відбулися обласні змагання з картингу серед дітей та учнівської молоді. Перегони провели на картинговій базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ). Ці змагання були приурочені Дню автомобіліста.
Читайте також
«Було 25 учасників – це представники чотирьох команд закладів позашкільної освіти області: Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ), Козівського будинку дитячої та юнацької творчості «Юність» (БДЮТ), Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» (МКЗ ПДЮ) та ТОКЦНТТШУМ. Кубок за командну першість вибороли вихованці ТОКЦНТТШУМ, друге місце в команди Гусятинського ЦДЮТ, третє місце посіли команди Козівського БДЮТ і Чортківського МКЗ ПДЮ. Переможці, призери та їхні наставники нагороджені дипломами й грамотами ТОКЦНТТШУМ», — розповідають організатори змагань.
Останні новини:
- На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду: виділили мільйон
- Помирають учетверо більше, ніж народжуються: яка ситуація на Тернопільщині
- Школи та ліцеї готують до зими: понад 300 закладів отримають резервне електроживлення
- Україна робитиме ставку на далекобійні удари, роботизовані комплекси та інші технології, щоб посилити тиск на росію й зберегти життя особового складу