Читайте також
Перегляньте також:
- Із 26 липня на деяких вулицях Тернополя буде ускладнений рух автомобілів
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Якість проведення робіт перевірив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
– Кожного разу, спілкуючись із підрядниками, наголошую, що якість виконання робіт — у пріоритеті. Проекти відновлення місцевих доріг повинні виконуватися добросовісно та вчасно. Дороги мають бути не просто відремонтовані, а відремонтовані якісно, щоб кошти платників податків були використані ефективно. Завдання обласної ради – докласти усіх зусиль, щоб програми відновлення місцевих доріг були максимально виконані, – зазначив Михайло Головко.
Нова дорога у селі – радість для людей, адже вона дасть можливість місцевим жителям швидше доїжджати до центру громади чи міста Тернопіль, наголосив депутат Тернопільської обласної ради Володимир Мисик.