У Копичинцях впала водонапірна вежа. Чому?
У місті Копичинці Чортківського району повалили аварійну водонапірну вежу.
Демонтаж здійснив ліцензований підрядник 1-го листопада.
Про це розповіли на Instagram-сторінці Копичинці та Околиці, інформують Тернополяни.
Як зазначили у спільноті, водонапірна вежа, що знаходилась на території Копичинецького дитсадка “Барвінок”, була у аварійному стані.
“Сьогодні ліцензованим підрядником було проведено демонтаж водонапірної вежі на території Копичинецького ДНЗ ясла-садок “Барвінок”. Вежа перебувала в аварійному стані та становила небезпеку для життя та здоров’я оточуючих”, – йдеться у дописі від 1-го листопада.
Відео: instagram.com/kopychyntsi
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина