У тернопільському Парку здоров’я на 12-річного хлопчика впало дерево
У тернопільському Парку здоров’я на руку 12-річного хлопчика впало дерево і сильно травмувало палець.
Читайте також
Про це інформує генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайла Джуса.
“31 жовтня о 14.21 бригада швидкої виїжджала у парк «Здоров’я», до 12-річного пацієнта. Під час приготування у парку шашлику хлопцеві упало на руку дерево… Із забійно-рваною раною 4-го пальця правої китиці потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню”, — йдеться в інформації.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина