Тернопільщина отримала 10 спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги
У Тернопільській області є 5 медичних підстанцій екстреної медичної допомоги, і кожна з них отримає по 2 нових автомобілі. Їх придбали за кошти Національної служби здоров’я України. Про це повідомляє Тернопільська облдержадміністрація.
Загальна вартість авто – 23 млн грн. Вони забезпеченні балонами кисню, дефібрилятором, тобто всім необхідним для транспортування хворих до лікарні.
Нагадаємо, що це вже вдруге протягом року в області оновлюють автопарк екстреної медичної допомоги. Минулого разу закупили 14 автомобілів.
Останні новини:
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України
- Залишив бізнес та ІТ, щоб керувати вогнем «Богдани»: хто став автором тренду «Увага гармата!»
- Чи існує квітка папороті: що варто знати про історію та традиції свята Івана Купала
- У Харкові під час служби помер воїн із Козови Сергій Табаркевич