У Тернопільській школі № 2 облаштували сучасний клас інформатики. Закупили техніку за кошти з місцевого бюджету, виділені на реалізацію проєктів-переможців «Шкільного громадського бюджету 2021».
Як розповідають у Тернопільській міській раді, у класі встановлено інтерактивну дошку Starboard fx-89WE2, кольоровий принтер Canon i-SENSYS LBP7680Cx, проектор до інтерактивної дошки BENQ MP523, комплектуючі, системний блок Optiplex 755, монітор HP Compaq LA2405, клавіатура USB, мишка Lenovo 300 USB. Окрім цього ще два комп’ютерні комплекси будуть підключені до інтерактивної дошки і проектора.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що цьогоріч у рамках «Шкільному громадському бюджеті 2021» реалізовано 33 проєкти.