У Тернополі шпиталізували 14-річну дитину
У Тернополі 14-річного хлопця вдарило електричним струмом. Дитину шпиталізували.
Як розповідає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, хлопець натиснув кнопку домофона, одночасно схопившись за мокрі металеві поручні. Одразу ж відчув сильний біль в лівій руці, тремор. Медики, які прибули на місце виклику, з ураженого електрострумом шпиталізовали дитину.
Останні новини:
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України
- Залишив бізнес та ІТ, щоб керувати вогнем «Богдани»: хто став автором тренду «Увага гармата!»
- Чи існує квітка папороті: що варто знати про історію та традиції свята Івана Купала
- У Харкові під час служби помер воїн із Козови Сергій Табаркевич