На Тернопільщині судитимуть осіб, які виготовляли та збували амфетамін. Наразі обвинувачувані перебувають під вартою.
Як розповідають у Тернопільській обласній прокуратурі, майже рік група осіб здійснювала збут психотропних речовин та наркотичних засобів на території обласного центру та Тернопільського району. Складники для психотропної речовини група замовляла через Інтернет, а отримувала їх за допомогою одного із недержавних операторів поштового зв’язку. До своєї незаконної діяльності вони також залучили громадянина Російської Федерації, який був добре обізнаним у технології створення амфетаміну у великій кількості.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Правоохоронцям вдалося затримати зловмисників. Справу передали до Збаразького районного суду.