Тернопіль: у ТЦ «Орнава» відкрили пункт вакцинації
У ТЦ «Орнава» сьогодні, 12 жовтня, відкрили пункт вакцинації від COVID-19. Імунізують людей вакциною CoronaVac від Sinovac. Про це повідомляє Тернопільська облдержадміністрація.
Графік роботи пункту вакцинації – з 9.00 до 16.00 год. Отримати щеплення можуть усі охочі віком від 18 років.
Додамо, що на Тернопільщині діє 15 центрів та 57 пунктів вакцинації. Мобільні бригади також виїжджають на відділення «Укрпошти», де імунізують людей пенсійного віку.
Відтак, від початку вакцинальної кампанії у Тернопільській області вакцинували 303 306 осіб.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина