У перші вихідні жовтня на «Водній арені Тернопіль» вперше відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед спортивних клубів (IV ранг) та серед спортсменів ДЮСШ (IV ранг). Спонсором масштабного спортивного заходу виступила пивоварня «Опілля».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Генеральна секретарка Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Катерина Коваленко відзначила, що Тернопіль став першим містом, де провели всеукраїнські змагання серед спортивних клубів. За перемогу у Чемпіонаті змагалися близько 600 спортсменів.
Корпорація «Опілля» мала за честь підтримати веслувальників, які прибули на «Водну арену Тернопіль» з різних регіонів країни. Суддів та учасників Чемпіонату пивоварня забезпечила безалкогольною продукцією власного виробництва. Компанія також відзначила переможців змагань подарунковими наборами від «Опілля».
Катерина Коваленко від імені Федерації України з веслування на човнах «Дракон» подякувала «Опіллю» за сприяння в проведенні Чемпіонату України.