У Тернополі відбулася театралізована екскурсія «Історичне люстерко». Організували екскурсію з нагоди Міжнародного дня туризму Про це пише УКРІНФОРМ.
Як розповідає менеджер-екскурсовод Тернопільського туристично-інформаційного центру Галина Багрій, екскурсоводи перевтілилися в образи історичних героїв, серед яких – засновник Тернополя, державний, політичний, військовий діяч Польського королівства Ян-Амор Тарновський, всесвітньо відома співачка Соломія Крушельницька, знані у громаді меценати-міщани, письменники, лікарі, релігійні діячі тощо. Разом із тернополянами та гостями міста вони пройшли вулицями міста, зупиняючись біля історичних локацій для невеличкої розповіді туристам, гостям міста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Після чого, на центральному майдані Тернополя організатори проєкту нагородили учасників фотоконкурсу «Історія поруч».