Тернополянка Катерина Кондратенко здобула перемогу на Всесвітніх іграх школярів з вільної боротьби.
За інформацією Асоціації спортивної боротьби України, українська жіноча команда з вільної боротьби здобула на змаганнях у Бєлграді десять золотих медалей із десяти можливих. У ваговій категорії 5, на 8 кг свою золоту нагороду виборола тернополянка Катерина Кондратенко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Окрім того, на Всесвітніх учнівських спортивних іграх перемогу здобув тернопільський легкоатлет Матвій Чауш.
Додамо, що Всесвітні учнівські спортивні ігри з 11 до 19 вересня триватимуть у Белграді (Сербія). Такі змагання проводяться вперше в історії Міжнародної федерації учнівського спорту. Учасники виступають у 15 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи.