Тернопільський лабораторний центр отримав нове сучасне обладнання – високотемпературну лабораторну електропіч.
Придбане обладнання призначена для сушіння і термообробки різних матеріалів в повітряному середовищі при температурі від 50 °C до 1100 °C. Використовуватимуть яке для лабораторних аналітичних операцій.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Робоча камера електропечі виконана з високоефективної волокнистої термоізоляції у вигляді нагрівального блоку з вакуумованим нагрівальним елементом. Завдяки високоякісному теплоізоляційному матеріалу, електропіч зменшує час для досягнення необхідної температури та зменшення теплопостачання», – йдеться у повідомленні ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України».