Вкрав 16 тисяч у конверті з офісу: поліція Тернополя злапала шахрая
Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського районного управління поліції 43-річному мешканцю міста. Чоловік, який вже попадав в поле зору правоохоронців знову вчинив злочин.
Поліцейські встановили, що тернополянин викрав грошові кошти в сумі 16 тисяч гривень. Підозрюваний зайшов в одне із офісних приміщень в Тернополі та викрав конверт з грішми, який знаходився на робочому столі.
Читайте також
В минулому тернополянин вже вчиняв подібного роду крадіжки. Він зізнався, що гроші вже встиг витратити на власні потреби.
Тепер йому доведеться відповісти за вчинений злочин відповідно до частини 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, інформує Відділ комунікації поліції
Тернопільської області.
Триває слідство.
Останні новини:
- На Тернопільщині оштрафували лікарку, яка продавала довідки ВЛК
- Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік
- У Тернополі працює Парк ліхтарів: світлові фігури просто неба