Розпили газовий балончик в очі: тернополянина шпиталізували
У Тернополі на вулиці вул. Шевченка невідомі розпили хімічну речовину чоловікові в очі. Потерпілого шпиталізували.
Як розповідає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, невідома особа розпилила газовий балончик чоловікові в очі. Швидка, які приїхали на виклик, із хімічним опіком очей доправили потерпілого до медзакладу.
Останні новини:
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України
- Залишив бізнес та ІТ, щоб керувати вогнем «Богдани»: хто став автором тренду «Увага гармата!»
- Чи існує квітка папороті: що варто знати про історію та традиції свята Івана Купала
- У Харкові під час служби помер воїн із Козови Сергій Табаркевич