В одній зі шкіл Тернополя реалізували два проєкти «Шкільного громадського бюджету 2021»
«Зону позакласної діяльності» та «Відпочинкову зону» облаштували у Тернопільській спеціалізованій школі №7. Реалізували проєкт у рамках «Шкільного громадського бюджету 2021». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як розповідають учні, коридор третього поверху школи зазвичай використовується для проведення зустрічей, виховних заходів, конкурсів тощо. Цю територію ще називають «малим залом». Тому у коридорі облаштували дві зони – відпочинку та позакласної діяльності.
Відтак, придбали проєктор, екран для проєктора, акустичну систему та ноутбук. У коридорі третього поверху також розмістили сучасні крісла-мішки, телевізійну систему, дошку для оголошень та настільні ігри.
Додамо, що 1 вересня стартував прийом заявок на участь у «Шкільному громадському бюджеті 2022», тож, шановні учні 7-11 класів, не пропустіть можливість покращити життя у школі та створити унікальні сучасні локації для навчання чи відпочинку.
Останні новини:
- Бізнесмена з Бучача, який напав на представників ТЦК біля Теребовлі, звільнили під заставу
- На Тернопільщині чоловік поранив ножем поліцейського під час перевірки документів
- Біля Тернополя в геріатричному пансіонаті знайшли мишей і тарганів
- Засуджені за держзраду брати з Тернопільщини хочуть виїхати до росії