«Мій синьо-жовтий оберіг»: у Тернополі відбувся флешмоб
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 23 Серпня, 2021 о 16:43
24.06.2026
10:41:56
У Тернополі сьогодні, у День Державного прапора України, відбувся флешмоб «Мій синьо-жовтий оберіг». Участь у заході взяли жителі міст, представники громадських організацій.
Відтак, 35-метровий стяг розгорнули на сходах поблизу фонтану «Сльози Гронського».
Зазначимо, що сьогодні у гідропарку «Топільче» урочисто підняли найбільший Державний прапор України Тернопільській області на флагшток висотою 50 метрів.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026