У Чорткові триває реконструкція приймального відділення. Вартість об’єкту – 9 млн грн. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Модернізація Чортківської лікарні включатиме збільшення площі відділення більш ніж на 100 метрів квадратних, капітальний ремонт будівлі та оснащення сучасним спеціалізованим обладнанням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Окрім того, зміниться заїзд та центральний вхід до приймального відділення. Після реконструкції він буде з вулиці Йосипа Сліпого. Перед фасадом будівлі обладнають критий заїзд для карет «швидкої допомоги» та вже почали облаштовувати спеціальний пандус.
Додамо, що торік керівництво Чортківської лікарні не використало державні кошти на реконструкцію відділення. Тому роботи не були розпочаті, а кошти повернулись у державний бюджет.