У ТЦ «Епіцентр» планують відкрити центр вакцинації
У Тернополі планують відкрити ще один центр вакцинації. Знаходитиметься він у ТЦ «Епіцентр». Про це повідомив голова ОДА Володимир Труш сьогодні, 12 серпня, під час брифінгу.
Як зазначив Володимир Труш, таке рішення зумовлене тим, що е рішення зумовлено тим, що ТЦ «Епіцентр» щодня відвідує велика кількість людей. Відтак усі охочі, хто прийшов за покупками, матимуть можливість отримати щеплення від COVID-19.
Наразі в області діє 15 центрів вакцинації. Від COVID-19 на Тернопільщині вакцинували майже 27 % населення.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина