У селах Тернопільщини вакцинують людей від COVID-19
Сьогодні, 6 серпня, мобільна бригада лікарів та волонтерів Товариства Червоного Хреста України працюватиме у п’яти селах Тернопільщини.
Як зазначають у департаменті охорони здоров’я, вакцинацію проводять у найвіддаленіших селах Кременецького району Лановецької та Борсуківської громад. Імунізують осіб американською вакциною.
Відтак у селі Юськівці Лановецької громади щеплення отримали 35 осіб. Мобільні бригади також продовжують працювати у селах Грибова, Борсуки, Борщівка та Снігурівка.
Крім того, люди, які не можуть прийти до пункту чи центру вакцинації можуть отримати щеплення вдома.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина