Загрожує позбавлення волі: тернополянин обікрав магазин інструментів
У Тернополі 38-річний чоловік обікрав магазин інструментів. Завдані збитки власник крамниці оцінив на суму понад 2500 гривень.
Як розповідають у поліції, невідомий чоловік виніс з магазину шліфувальну машинку та акумуляторну батарею.Правоохоронцям вдалося розшукати крадія. Ним виявився 38-річний тернополянин, який уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.
Чоловікові загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Останні новини:
- На Тернопільщині оштрафували лікарку, яка продавала довідки ВЛК
- Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік
- У Тернополі працює Парк ліхтарів: світлові фігури просто неба