Сьогоднішня знахідка стосується села Худиківці на Тернопільщині. В одній із попередніх публікацій ми вже знайомили наших читачів знайомили із ретро фото цього населеного пункту.
На фото можемо побачити місцевих мешканців в традиційному одязі. Світлини були зроблені в міжвоєнний період, тобто в 1920-1930-ті роки. Вони можуть зацікавити істориків, краєзнавців та етнографів.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/31/7f6392a6a05ade839f5c9864f07735a3.jpg)
Джерело фото: allegro.pl