У Кременці сьогодні, 31 липня, відкрили чемпіонат України з санного спорту на санкороликах серед юніорів та юніорок.
Як зазначають у Міністерстві молоді та спорту, чемпіонату України з санного спорту на санкороликах, присвячений 30-й річниці незалежності Україні. Спортивні змагання розпочнуться 2 серпня та триватимуть впродовж 2 днів.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Сьогодні ж, 31 липня, чемпіонат офіційно відкрили. В урочистому піднятті прапора взяв участь президент федерації санного спорту України Анатолій Малищик.