У Тернопільському благодійному фонді «Карітас» дітей вчать кулінарити. Організатори проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» проводять для хлопців і дівчат майстер-класи, під час яких показують, як приготувати різноманітні страви:
«Заняття з кулінарії – одне з улюблених занять для учасників проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На заняттях діти навчаються відчувати, поєднувати продукти, створювати кулінарні шедеври та дегустувати їх.
Читайте також
А коли на кулінарний гурток працівники проекту запрошують фахівців, тоді вдається поєднати процес готування з цікавими історіями та професійними рекомендаціями , тому ефект таких зустрічей просто WOW. Вже не вперше, майстер –класи з кулінарії, для дітей проводить Lyudmyla Kylba консультант краси і здоров’я, нутриціолог.
Людмила знайомила учасників із важливими моментами харчування та приготування здорової їжі. Готували фруктовий смузі, смачні та корисні панкейки, овочевий̆ салат та смачнюче мохіто. Ну і , звісно, потім всі дружно смакували усе, що наготували! Дякуємо Людмилі Кильбі за час, корисні поради та неймовірні емоції, які наповнили цей день», – розповідають організатори проєкту.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/27/8dc7bfda4eff00269738d2472894a73b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/27/2ede4c017e77038f9966e28b532320c7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/27/05442750725a1e2cdc8f884bfd9f04d0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/07/27/b7e669717b0d0115abdf17156229fb5c.jpg)