На Тернопільщині відкрили ще один центр масової вакцинації

Опубліковано:
24 Липня, 2021 о 13:50

У Теребовлі сьогодні, 24 липня, відкрили центр масової вакцинації. Імунізують людей вакциною Pfizer.

Знаходиться центр масової вакцинації у будинку культури та дозвілля. У холі облаштували зону входу, де відбувається вимірювання температури та дезінфекція, зона оформлення анкети, зону вакцинації та зал очікування, спостереження.



Працюватиме центр масової вакцинації щовихідних з 09.00 до 15.00 год.

Додамо, що в Україні офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. Це означає, що кожен охочий віком від 18 років може отримати щеплення від коронавірусу.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вакцинація, #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #теребовля, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
"Мої пісні — філософія мого життя": народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну
22:20, 19 Грудня, 2025

“Мої пісні — філософія мого життя”: народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: