Послугою «Шлюб за добу» у Чорткові уже скористалися 423 пари. Ця послуга діє у місті з 2018 року. Проводять вінчання молодят у приміщенні КП «Чортків дім».
Серед майже пів сотні пар, які обрали «Шлюб за добу», 76 обвінчалися протягом січня-липня 2021 року.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Якщо молодята обирають послугу «Шлюб за добу», то вони можуть самі вибрати місце проведення урочистої церемонії. Це може бути ресторан чи кафе, парк або замок, чи приватна садиба. Вартує це від 2800 грн до 3500 грн», – розповідають у Чортківській міській раді.