На Тернопільщині чоловік випав із третього поверху
На Тернопільщині 39-річний чоловік випав із вікна третього поверху. Потерпілого шпиталізували.
Як зазначає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, 39-річний чоловік ставив вікно на 3-тьому поверсі і разом з ним випав з будівлі. У результаті падіння, чоловік отримав струс головного мозку, забій грудної клітки, перелом ребер, забій поперекового відділу хребта.
Швидка, яка приїхала на місце події, шпиталізувала потерпілого у Тернопільську університетську лікарню.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина