У ТРЦ «Подоляни» відкрили мультимедійний зал кінотеатру «Miromax». Це другий в Україні кінозал з інноваційною LED-технологією Samsung Onyx. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Як розповідають представники мережі кінотеатрів «Miromax», особливість екрану Samsung Onyx полягає в тому, що він працює без проектора, зображення виводиться відразу на екран. Відтак, окрім показів кінофільмів, у мультимедійному залі також можна буде проводити бізнес-презентації.

Додамо, що торік мультимедійний зал кінотеатру Miromax із LED-технологію Samsung Onyx відкрили в Києві.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Miromax, #кіноха, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #ТРЦ Подоляни
Статті
Інтерв'ю
Петро Мороз
15:18, 21 Квітня, 2026

Тернопільський художник Петро Мороз: «Всі ті картини, які в мене є, – оце і є всі радості мої!»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: