У зв’язку зі спекотними погодними умовами на території Тернопільської області введено температурний режим. Відтак, на дорогах області тимчасово обмежений рух вантажівок.
Як зазначають у патрульній поліції, для збереження асфальтного покриття, яке за умов спекотної погоди руйнується під вагою великовантажного автотранспорту, введений температурний режим. Це означає, що для водія вантажівки, загальна вага якої становить понад 24 тонн і фактичним навантаженням на будь-яку вісь більше ніж 7 тонн, буде тимчасово обмежений рух на дорогах області.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби: які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, які здійснюють пасажирські перевезення, що перевозять вантажі у міжнародному сполученні, швидкопсувні, антисанітарні, живі, поштові та вантажі підвищеної небезпеки.