У Тернополі з нагоди 30 річниці Незалежності України стартував проєкт «Шлях серця». Мета якого – популяризувати творчість письменників краю.
Як розповідає Олександр Хома, упродовж 30 днів будуть розказувати про творчість письменників, поетів Тернопілля. Кожен день буде присвячений одному автору.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Кожен новий день буде присвячений одному із 30 авторів і триватиме упродовж 30 днів липня. РАЗОМ з відомими містянами долучились до цієї ініціативи та продекламували вірші літераторів Тернопілля!», – йдеться у повідомленні.
Додамо, організаторами поетичного відеомарафону є Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека та Тернопільська обласна організація Національна спілка письменників України.